Nasza wizja - nasze cele

Wizją firmy Handlowej Wójcik jest tworzenie pięknych wnętrz co wpływa na polepszenie warunków życia dla wielu ludzi. Oferujemy rozwiązania w oparciu o nowoczesne produkty, spełniające swoje funkcje przez wiele lat, a tym samym w pełni satysfakcjonujące klienta. Nieustannie dążymy do umacniania pozycji na rynku w oparciu o asortyment wysokiej jakości, czołowych polskich i zagranicznych producentów.

Jakość

Wysoka jakość produktów oraz profesjonalna obsługa to czynniki, które wyróżniają nas na tle konkurencji. Nieustannie dążymy do tego aby oferowane przez nas produkty spełniały oczekiwania naszych klientów

Profesjonalizm

Stawiamy na profesjonalizm, który wynika z szerokiej wiedzy naszych pracowników i projektantów oraz wieloletniego doświadczenia w branży.

Styl

Udział w największych wydarzeniach ze świata architektury, designu oraz współpraca z projektantami pozwala nam dostosowanie oferty do zmieniających się trendów.

Historia

Firma Handlowa Wójcik powstała 1993r. Pierwszy salon został otwarty w Proszowicach. Obecnie posiadamy 7 salonów stacjonarnych w Małopolsce i Świętokrzyskim. Dziś salony firmy Handlowej Wójcik to ważne punkty na mapie rynku wyposażenia wnętrz i łazienek. Kompleksowo zaopatrujemy naszych klientów w płytki i elementy wyposażenia, które sprowadzamy z najlepszych sprawdzonych firm polskich i hiszpańskich. Na naszych powierzchniach skrywamy wiele „pereł” krajowego oraz światowego designu. Od ponad 24 lat nieustannie spełniamy potrzeby naszych klientów.

0

salonów stacjonarnych

0

lata na rynku

0

sprzedawanych metrów kwadratowych płytek każdego dnia

0

zadowolonych klientów